Miegamojo lova PRESTIŽAS 1400 (be čiužinio)

 • Kraunamos nuotraukos
  21900
  31900 Sutaupykite 10000
  Į krepšelį 

  Šiuolaikiškais dizaino sprendimais pasižyminti miegamojo lova PRESTIŽAS suteiks Jūsų miegamajam lengvumo ir prabangos pojūtį. Kaina nurodyta be čiužinio. 

 •  

  Šiuolaikiškais dizaino sprendimais pasižyminti miegamojo lova PRESTIŽAS suteiks Jūsų miegamajam lengvumo ir prabangos pojūtį.

  Patikimos ir stabilios lovos atramos yra išdėstytos taip, kad būtų nematomos iš bet kurios pusės, dėl to susidaro įspūdis, kad lova kabo ore. Tuo pačiu metu lova nepriglunda prie sienos, o tai yra akivaizdus pranašumas; ji neriboja jūsų galimybės pastatyti baldus miegamajame.

  Lovos tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą užtikrina gamyboje naudojamos medžiagos: patikima patentuota metalinė bazė su dujiniu pakėlimo mechanizmu, aukštos kokybės baldų audinys, poliuretano putos su „CertiPUR“ atitikties sertifikatu, kuris rodo gaminių ekologiškumą ir saugumą.

  Elastingų poliuretano putų sluoksnis suteikia papildomą minkštumą ir tūrį lovos galvūgalyje bei šonuose - užapvalintais lovos kampais sukuriamas saugumo efektas.

  Dvivietė miegamoji dalis yra erdvi, patogi, garantuojanti patogų ir sveiką miegą. Lovos rėmas pagamintas iš metalo su aukštos kokybės polimero danga, pasižymi dideliu patvarumu, stiprumu ir ekologiškumu. Lanksčios medinės grotelės pasižymi elastingomis savybėmis ir yra kaip papildomas smūgius sugeriantis pagrindas, užtikrinantis tiksliausią čiužinio pritaikymą prie jūsų kūno, bei užtikrinantis ortopedinį efektą. Per lovos bazę cirkuliuojantis oras leidžia čiužiniui kvėpuoti. 

  * Su patalynės dėže.

  * Visą komplektą sudaro: miegamojo lova, grotelės, pakeliamas mechanizmas.

  * Dėl spalvų prašome teirautis užsakant (bgbaldai@gmail.com).

   

  IŠMATAVIMAI

  Ilgis: 219 cm

  Plotis: 154 cm

  Sienelės aukštis: 122 cm

  Išmatavimai čiužiniui: 140/198 cm

 • Alternatyvios prekės

  Miegamojo lova PRESTIŽAS 1600 (be čiužinio)

  Šiuolaikiškais dizaino sprendimais pasižyminti miegamojo lova PRESTIŽAS suteiks Jūsų miegamajam lengvumo ir prabangos pojūtį. Kaina nurodyta be čiužinio. 

  24900
  33900 Sutaupykite 9000
  Miegamojo lova PRESTIŽAS 1400 (su čiužiniu)

  Šiuolaikiškais dizaino sprendimais pasižyminti miegamojo lova PRESTIŽAS suteiks Jūsų miegamajam lengvumo ir prabangos pojūtį. Kaina nurodyta su čiužiniu. 

  32900
  44900 Sutaupykite 12000