Miegamojo lova PRESTIŽAS 1800 (su čiužiniu)

 • Kraunamos nuotraukos
  39900
  54900 Sutaupykite 15000
  Į krepšelį 

  Šiuolaikiškais dizaino sprendimais pasižyminti miegamojo lova PRESTIŽAS suteiks Jūsų miegamajam lengvumo ir prabangos pojūtį. Kaina nurodyta su čiužiniu. 

 •  
  Šiuolaikiškais dizaino sprendimais pasižyminti miegamojo lova PRESTIŽAS suteiks Jūsų miegamajam lengvumo ir prabangos pojūtį.
  Patikimos ir stabilios lovos atramos yra išdėstytos taip, kad būtų nematomos iš bet kurios pusės, dėl to susidaro įspūdis, kad lova kabo ore. Tuo pačiu metu lova nepriglunda prie sienos, o tai yra akivaizdus pranašumas; ji neriboja jūsų galimybės pastatyti baldus miegamajame.
  Lovos tvirtumą, patikimumą ir ilgaamžiškumą užtikrina gamyboje naudojamos medžiagos: patikima patentuota metalinė bazė su dujiniu pakėlimo mechanizmu, aukštos kokybės baldų audinys, poliuretano putos su „CertiPUR“ atitikties sertifikatu, kuris rodo gaminių ekologiškumą ir saugumą.
  Elastingų poliuretano putų sluoksnis suteikia papildomą minkštumą ir tūrį lovos galvūgalyje bei šonuose - užapvalintais lovos kampais sukuriamas saugumo efektas.
  Dvivietė miegamoji dalis yra erdvi, patogi, garantuojanti patogų ir sveiką miegą. Lovos rėmas pagamintas iš metalo su aukštos kokybės polimero danga, pasižymi dideliu patvarumu, stiprumu ir ekologiškumu. Lanksčios medinės grotelės pasižymi elastingomis savybėmis ir yra kaip papildomas smūgius sugeriantis pagrindas, užtikrinantis tiksliausią čiužinio pritaikymą prie jūsų kūno, bei užtikrinantis ortopedinį efektą. Per lovos bazę cirkuliuojantis oras leidžia čiužiniui kvėpuoti.
   
  * Su patalynės dėže.
  * Kaina nurodyta viso komplekto: miegamojo lova, grotelės, pakeliamas mechanizmas, čiužinys KOMFORT 1800.
  * Dėl spalvų prašome teirautis užsakant (bgbaldai@gmail.com).
   
  IŠMATAVIMAI
  Ilgis: 219 cm
  Plotis: 194 cm
  Sienelės aukštis: 122 cm
  Čiužinio išmatavimai: 180/198 cm
 • Alternatyvios prekės

  Miegamojo lova VENECIJA 1800 (su čiužiniu)

  Miegamojo lova VENECIJA 1800 išsiskiria savo aukštu ir minkštu galvūgaliu. Turi erdvią patalynės dėžę. Kaina nurodyta su čiužiniu.

  39900
  49900 Sutaupykite 10000
  Miegamojo lova PRESTIŽAS 1800 (be čiužinio)

  Šiuolaikiškais dizaino sprendimais pasižyminti miegamojo lova PRESTIŽAS suteiks Jūsų miegamajam lengvumo ir prabangos pojūtį. Kaina nurodyta be čiužinio.

  27900
  41900 Sutaupykite 14000