Minkšti baldai

 • Sofa-Lova "Kompakt"

  Kompaktiška ir gražaus dizainos sofa-lova "Kompakt" Puikus sprendimas mažoms erdvėms.

  28000
  Sofa-Lova "Bellini"

  Moderni bei stilinga,švelnių linijų sofa-lova "Bellini" puikiai tiks skandinaviško stiliaus interjere.

  37030
  52900 Sutaupykite 15870
  RELOTI Klasik MOD1

   Paprastas ir patikimas lovos transformacijos mechanizmas "Euroknyga" pavers šią puikią sofą į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  52000
  Sofa lova Lordas

   Patogus ir lengvai valdomas transformacijos mechanizmas "Euro knyga" pavers sofą į miegamą lovą. 

  41000
  49900 Sutaupykite 8900
  Silver

   Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  31900
  Serdžio

    Patogi ne tik sėdėti, bet ir miegoti sofa lova Serdžio lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Sofa turi erdvę patalynės dėžę.

  29900
  Santa

   Modelis lengvai transformuojasi į miegamą lovą, turi erdvę patalynės dėžę.

  36500
  Reloti Soft

   Reloti Soft patogus ir sėdėti ir gulėti. Pūstos pagalvės pabrėžia modelio minkštumą ir jaukumą. Tai baldas, kuris Jūsų namuose sukurs ramybės aurą.

  37900
  Mikštas kampas Reloti Gold MOD1

   Patogus ir elegantiškas minkštas kampas Reloti Gold mod. 1 įneš į bet kurį interjerą šviežaus oro gurkšnį.

  51000
  Reloti 2700

   Šis praktiškas ir šiuolaikiškas minkštas kampas lengvai transformuojasi į miegamą lovą, yra du erdvūs stalčiai patalynei.

  39900
  Nikoletti Gold MOD2

   Kampas patogus, minimalistinio modelio, lengvai transformuojasi į miegamą lovą, turi erdvę patalynės dėžę. 

  49900
  Neopolis

   Didelis, praktiškas ir patogus minkštas kampas turi didelę miegamą zoną. Praktiškoji šio baldo savybė - kampo pusę galima pasirinkti pagal Jūsų pageidavimus.

  55900
  Lorenzo MOD1

   Sienelės atlošas minkštas, su pagalvių tipo įtempimu, kuris suteikia patogumo sėdint. Visas minkšto kampo dizainas nuo stilingų kojelių iki minkštų porankių - suderinto patogumo ir stiliaus variantas.

  47900
  Gracija

   Elegantiškas minkšto kampo Gracija dizainas pagyvins tiek gyvenamąją erdvę, tiek ofiso laukiamąjį. Tai puikus minkštas kampas, pasižymintis išskirtiniu modeliu, yra patogus, tvirtas ir universalus, nes turi miegamąją funkciją.

  52900
  Minkštas kampas Armani

   Minkštas kampas ,,Armani" sukurs komfortą ir prabangą Jūsų namuose. Kampo stilius visiškai atitinka šiuolaikines tendencijas. Kampinė sofa komplektuojasi iš atskirų modulių. Moduliai yra sujungti vienas su kitu naudojant originalius mechanizmus.

  54900
  Tiamo

   Tiamo - prabangus, stilingas ir solidus baldas. Sofa lova Tiamo - Jums, jeigu ieškote skoningos ir patogios sofos lovos. 

  35900
  Santa MOD1

   Sofa turi plačią ir minkštą sėdimą vietą, į komplektą įeiną daugybė pagalvėlių, kurios pagyvina modelį ir suteikia jam patogumo. Transformacijos mechanizmas tvirtas ir ilgaamžis, skirtas pastoviam naudojimui. Kaip ir visos miegamos sofos, turi erdvę patalynės dėžę.

  29900
  Lagūna M2

   Jeigu Jums nusibodo klasikiniai modeliai, ir Jūs ieškote kažko neįprasto, tada sofa lova Lagūna Oazė skirta būtent Jums. 

  24900
  Lagūna M1

  Idealus sprendimas mažos kvadratūros butuose, poilsio nameliuose ar sodyboje. Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą.turi patalynės dėžę.

  26900
  Dalasas

    tvirtas ir patikimas transformacijos mechanizmas, patogus ir praktiškas - tai šio modelio savybės. Sofa lova Dalasas idealiai tiks mažesnėse erdvėse.

  28900
  Sofa-Lova "Bella"

   Tokią sofą pastatysite bet kurioje kambario erdvėje. Tvirtas ir ilgaamžis transformacijos mechanizmas, tobulos formos, erdvi patalynės dėžė.

  27900
  Miegamas fotelis Prima1

   Miegamas fotelis Prima 1 patogus, neužimantis daug vietos baldas. Patogus transformacijos mechanizmas Eurobook lengvai paverčia fotelį į patogią lovą.

  17900
  Miegamas fotelis Junior

   Miegamas fotelis Junior idealiai tiks mažose erdvėse. Fotelis patogus ir stilingas, lengvai transformuojasi į miegamą fotelį. Yra patalynės dėžė, bei didelė pagalvė.

  15900
  Serdžio

  Nuostabus krėslas šiuolaikiniam interjerui. Tvirtas fotelio karkasas nesideformuojasi pastoviai naudojant, yra pagamintas iš kokybiškų medžiagų ir skirtas Jūsų jaukumo kūrimui namuose. Stilius ir kokybė - idealus sprendimas Jūsų kambaryje.

  14900
  Reloti Soft

   Minkštas fotelis Reloti Soft tiks kokybiškam poilsiui prie televizoriaus. Dėka savo kompaktiškai grakščių formų fotelis Reloti Soft taps idealia Jūsų interjero detale. 

  13900
  Palermo

  Fotelis Palermo komfortiškas baldas, atitinkantis visus šiuolaikinius standartus. Tiesios formos, platūs porankiai, modernus gobeleno ir eko odos derinys išskiria šį fotelį iš kitų baldų. Išskirtinis šio fotelio bruožas - chromuotos metalinės fotelio kojelės. Fotelis Palermo - šiuolaikinis baldų stilius Jūsų namams!

  12400
  Nikoletti Gold

  Jeigu Jums reikia stilingo ir patogaus fotelio, atkreipkite dėmesį į modelį Nikoletti Gold. Patogus ir erdvus fotelis užpildys tuščią Jūsų kambario erdvę ir taps mėgstamiausia poilsio vieta. Platūs porankiai, minkšta ir patogi sėdima dalis padaro baldą komfortišką. 

  15900
  Lagūna

   Minkštas fotelis Lagūna Vincent - tai klasika ir modernumas susijungęs į visumą. Fotelis - lakoniškas ir estetiškas. Jo išmatavimai suteiks galimybę pastatyti jį skirtingo dydžio patalpose. Porankiai, sėdima dalis, sienelė - viskas kruopščiai apgalvota iki smulkmenų, kad sėdėdamas jame galėtumėt visiškai atsipalaiduoti ir pailsėti. 

  13900
 •  Elegantiški, klasikiniai, stilingi mūsų siūlomi minkšti baldai atras savo vietą ir moderniame interjere, ir klasikinio stiliaus mėgėjų gyvenamoje erdvėje