Minkšti baldai

 • Sofa lova City
  29900
  Reloti 3400

   Šis praktiškas ir šiuolaikiškas minkštas kampas lengvai transformuojasi į miegamą lovą, yra du erdvūs stalčiai patalynei.Galima keisti kampo pusę pagal poreikį.

  49900
  Sofa-Lova "Kompakt"

  Kompaktiška ir gražaus dizainos sofa-lova "Kompakt" Puikus sprendimas mažoms erdvėms.

  31000
  Sofa-Lova "Bellini"

  Moderni bei stilinga,švelnių linijų sofa-lova "Bellini" puikiai tiks skandinaviško stiliaus interjere.

  37030
  38900 Sutaupykite 1870
  RELOTI Klasik MOD1

   Paprastas ir patikimas lovos transformacijos mechanizmas "Euroknyga" pavers šią puikią sofą į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  52000
  Sofa lova Lordas

   Patogus ir lengvai valdomas transformacijos mechanizmas "Euro knyga" pavers sofą į miegamą lovą. 

  43900
  Silver

   Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  33900
  Santa

   Modelis lengvai transformuojasi į miegamą lovą, turi erdvę patalynės dėžę.

  39900
  Mikštas kampas Reloti Gold MOD1

   Patogus ir elegantiškas minkštas kampas Reloti Gold mod. 1 įneš į bet kurį interjerą šviežaus oro gurkšnį.

  51000
  Reloti 2700

   Šis praktiškas ir šiuolaikiškas minkštas kampas lengvai transformuojasi į miegamą lovą, yra du erdvūs stalčiai patalynei.

  43900
  Neopolis

   Didelis, praktiškas ir patogus minkštas kampas turi didelę miegamą zoną. Praktiškoji šio baldo savybė - kampo pusę galima pasirinkti pagal Jūsų pageidavimus.

  55900
  Lorenzo MOD1

   Sienelės atlošas minkštas, su pagalvių tipo įtempimu, kuris suteikia patogumo sėdint. Visas minkšto kampo dizainas nuo stilingų kojelių iki minkštų porankių - suderinto patogumo ir stiliaus variantas.

  47900
  Gracija

   Elegantiškas minkšto kampo Gracija dizainas pagyvins tiek gyvenamąją erdvę, tiek ofiso laukiamąjį. Tai puikus minkštas kampas, pasižymintis išskirtiniu modeliu, yra patogus, tvirtas ir universalus, nes turi miegamąją funkciją.

  52900
  Minkštas kampas Armani

   Minkštas kampas ,,Armani" sukurs komfortą ir prabangą Jūsų namuose. Kampo stilius visiškai atitinka šiuolaikines tendencijas. Kampinė sofa komplektuojasi iš atskirų modulių. Moduliai yra sujungti vienas su kitu naudojant originalius mechanizmus.

  54900
  Tiamo

   Tiamo - prabangus, stilingas ir solidus baldas. Sofa lova Tiamo - Jums, jeigu ieškote skoningos ir patogios sofos lovos. 

  39900
  Santa MOD1

   Sofa turi plačią ir minkštą sėdimą vietą, į komplektą įeiną daugybė pagalvėlių, kurios pagyvina modelį ir suteikia jam patogumo. Transformacijos mechanizmas tvirtas ir ilgaamžis, skirtas pastoviam naudojimui. Kaip ir visos miegamos sofos, turi erdvę patalynės dėžę.

  31900
  Lagūna M2

   Jeigu Jums nusibodo klasikiniai modeliai, ir Jūs ieškote kažko neįprasto, tada sofa lova Lagūna Oazė skirta būtent Jums. 

  28900
  Lagūna M1

  Idealus sprendimas mažos kvadratūros butuose, poilsio nameliuose ar sodyboje. Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą.turi patalynės dėžę.

  31000
  Dalasas

    tvirtas ir patikimas transformacijos mechanizmas, patogus ir praktiškas - tai šio modelio savybės. Sofa lova Dalasas idealiai tiks mažesnėse erdvėse.

  31900
  Sofa-Lova "Bella"

   Tokią sofą pastatysite bet kurioje kambario erdvėje. Tvirtas ir ilgaamžis transformacijos mechanizmas, tobulos formos, erdvi patalynės dėžė.

  29900
  Miegamas fotelis Prima1

   Miegamas fotelis Prima 1 patogus, neužimantis daug vietos baldas. Patogus transformacijos mechanizmas Eurobook lengvai paverčia fotelį į patogią lovą.

  19900
 •  Elegantiški, klasikiniai, stilingi mūsų siūlomi minkšti baldai atras savo vietą ir moderniame interjere, ir klasikinio stiliaus mėgėjų gyvenamoje erdvėje