Minkšti kampai

 • Santa

   Modelis lengvai transformuojasi į miegamą lovą, turi erdvę patalynės dėžę.

  36500
  Reloti Soft

   Reloti Soft patogus ir sėdėti ir gulėti. Pūstos pagalvės pabrėžia modelio minkštumą ir jaukumą. Tai baldas, kuris Jūsų namuose sukurs ramybės aurą.

  37900
  Mikštas kampas Reloti Gold MOD1

   Patogus ir elegantiškas minkštas kampas Reloti Gold mod. 1 įneš į bet kurį interjerą šviežaus oro gurkšnį.

  51000
  Reloti 3400

   Šis praktiškas ir šiuolaikiškas minkštas kampas lengvai transformuojasi į miegamą lovą, yra du erdvūs stalčiai patalynei.Galima keisti kampo pusę pagal poreikį.

  49900
  Reloti 2700

   Šis praktiškas ir šiuolaikiškas minkštas kampas lengvai transformuojasi į miegamą lovą, yra du erdvūs stalčiai patalynei.

  39900
  Nikoletti Gold MOD2

   Kampas patogus, minimalistinio modelio, lengvai transformuojasi į miegamą lovą, turi erdvę patalynės dėžę. 

  49900
  Neopolis

   Didelis, praktiškas ir patogus minkštas kampas turi didelę miegamą zoną. Praktiškoji šio baldo savybė - kampo pusę galima pasirinkti pagal Jūsų pageidavimus.

  55900
  Lorenzo MOD1

   Sienelės atlošas minkštas, su pagalvių tipo įtempimu, kuris suteikia patogumo sėdint. Visas minkšto kampo dizainas nuo stilingų kojelių iki minkštų porankių - suderinto patogumo ir stiliaus variantas.

  47900
  Gracija

   Elegantiškas minkšto kampo Gracija dizainas pagyvins tiek gyvenamąją erdvę, tiek ofiso laukiamąjį. Tai puikus minkštas kampas, pasižymintis išskirtiniu modeliu, yra patogus, tvirtas ir universalus, nes turi miegamąją funkciją.

  52900
  Minkštas kampas Armani

   Minkštas kampas ,,Armani" sukurs komfortą ir prabangą Jūsų namuose. Kampo stilius visiškai atitinka šiuolaikines tendencijas. Kampinė sofa komplektuojasi iš atskirų modulių. Moduliai yra sujungti vienas su kitu naudojant originalius mechanizmus.

  54900
  Serdžio MOD1

   Kampinė sofa lova Serdžio suteiks Jūsų kambariui modernumo, patogumo ir maksimalaus komforto. Stilingas staliukas sofos viduryje, turintis erdvę smulkiems daiktams laikyti, suteikia papildomo komforto. Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamąją lovą. Yra patalynės dėžė.

  42900
  Serdžio

   Puikus, patogus, stilingas, minkštas kampas Serdžio patiks tiems, kurie vertina paprastumą ir praktiškumą. Tai kampas, kuris tiks Jūsų poilsio zonai.

  34900
  Prestižas

   Minkštas kampas ,,Prestižas" - vertinantiems praktiškumą ir patogumą. Yra reguliuojamos galvos atramos, minkšti porankiai bei erdvi patalynės dėžė. Tai prabangus modelis, kuris džiugins jo šeimininkus ir neleis abejoti nepriekaištingu jų skoniu. Kampinė sofa Prestižas - puikus pasirinkimas ir poilsiui, ir miegui!

  59900
  Minkštas kampas Palermo

   Stilingas minkštas kampas Palermo užpildys didelės svetainės erdvę prabanga ir jaukumu. Paprastos formos, griežtas dizainas, patikima ir saugi - Palermo minkštas kampas atitinka visas šiuolaikines tendencijas.

  35000
  Nikoletti-Gold

  Kampinė sofa-lova Nikoletti Gold traukia dėmesį iš pirmo žvilgsnio.

  57900
  Marselis

   Kampinė sofa Marselis yra išskirtinio dizaino. Platūs ir lenkti porankiai modeliui suteikia žavesio ir subtilumo.

  42900
  Luidži MOD1

   Elegantiškas ir patogus minkštas kampas Luidži mod.1 pasižymi išskirtiniu dizainu. Yra patalynės dėžė. 

  36900
  39900 Sutaupykite 3000
  Minkštas kampas Lagūna

  Elegantiška kampinė sofa derės bet kokio stiliaus interjere - nuo klasikinio iki modernaus. Labai elastingas poliuretano putos sluoksnis suteikia papildomo komforto ir minkštumo. Yra patalynės dėžė.

  43000
 •  Minkšti kampai tampa vis populiaresni šiuolaikiniame pasaulyje. Ši baldų kategorija – madinga, stilinga.