Sofos

 • Sofa-Lova "Kompakt"

  Kompaktiška ir gražaus dizainos sofa-lova "Kompakt" Puikus sprendimas mažoms erdvėms.

  28000
  Sofa-Lova "Bellini"

  Moderni bei stilinga,švelnių linijų sofa-lova "Bellini" puikiai tiks skandinaviško stiliaus interjere.

  37030
  52900 Sutaupykite 15870
  RELOTI Klasik MOD1

   Paprastas ir patikimas lovos transformacijos mechanizmas "Euroknyga" pavers šią puikią sofą į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  52000
  Sofa lova Lordas

   Patogus ir lengvai valdomas transformacijos mechanizmas "Euro knyga" pavers sofą į miegamą lovą. 

  41000
  49900 Sutaupykite 8900
  Silver

   Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  31900
  Serdžio

    Patogi ne tik sėdėti, bet ir miegoti sofa lova Serdžio lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Sofa turi erdvę patalynės dėžę.

  29900
  Tiamo

   Tiamo - prabangus, stilingas ir solidus baldas. Sofa lova Tiamo - Jums, jeigu ieškote skoningos ir patogios sofos lovos. 

  35900
  Santa MOD1

   Sofa turi plačią ir minkštą sėdimą vietą, į komplektą įeiną daugybė pagalvėlių, kurios pagyvina modelį ir suteikia jam patogumo. Transformacijos mechanizmas tvirtas ir ilgaamžis, skirtas pastoviam naudojimui. Kaip ir visos miegamos sofos, turi erdvę patalynės dėžę.

  29900
  Lagūna M2

   Jeigu Jums nusibodo klasikiniai modeliai, ir Jūs ieškote kažko neįprasto, tada sofa lova Lagūna Oazė skirta būtent Jums. 

  24900
  Lagūna M1

  Idealus sprendimas mažos kvadratūros butuose, poilsio nameliuose ar sodyboje. Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą.turi patalynės dėžę.

  26900
  Dalasas

    tvirtas ir patikimas transformacijos mechanizmas, patogus ir praktiškas - tai šio modelio savybės. Sofa lova Dalasas idealiai tiks mažesnėse erdvėse.

  28900
  Sofa-Lova "Bella"

   Tokią sofą pastatysite bet kurioje kambario erdvėje. Tvirtas ir ilgaamžis transformacijos mechanizmas, tobulos formos, erdvi patalynės dėžė.

  27900
  Reloti Gold

   Sofa lova Reloti Gold elegantiška ir stilinga. Ši sofa tiks tiek namuose, tiek biure. Modelis lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra patalynės dėžė. Jaukumu spinduliuojanti sofa lova Reloti Gold tiks bet kokiame interjere.

  43900
  Prima

    Graži ir šiuolaikiška sofa-lova ,,Prima" tiks kiekvieno skoniui. Modelis pasižymi moderniu dizainu. Sofa-lova turi tvirtą rėmą, pagamintą iš MDF ir labai elastingų poliuretano putų. Modelis patogus tiek kasdieniam naudojimui, tiek miegui. Yra erdvi patalynės dėžė.

  25900
  29900 Sutaupykite 4000
  Neda

   "Neda". Stilinga ir moderni, drąsi ir neįprasta. Tai bus puikus jūsų interjero akcentas, suteikiantis jam jaukumo ir naujumo

  27900
  Grandas

   Stilinga ir labai patogi miegamoji sofa "Grandas" sukurta tiems, kurie nori visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu. Minkšta sėdimoji dalis ir pagalvės suteikia maksimalų komfortą. Ši praktiška ir komfortiška sofa gali tapti Jūsų kambario mėgstamiausia poilsio vieta

  34900
  Česteris

   Sofa lova aptraukta minkšta oda, kuri nereikalauja ypatingos priežiūros. Klasikiniai angliški dygsniai pabrėžia sofos lovos rafinuotumą.

  127900
  Reloti Soft

   Sofa lova Reloti Soft tiks Jums, jei norite jaukių vakarų su savo šeima prie židinio su puodeliu kavos, skaitant įdomią knygą ar žiūrint mėgstamą filmą. Pagalvėlės, šiltos spalvos, stilingi porankiai sukuria prabangaus jaukumo. Tai ne tik stilingas baldas, bet ir erdvi miegama lova (yra patalynės dėžė). 

  31700
  Romani Silver

  Modernus stilius ir originalios formos, patraukli išvaizda, patogumo ir funkcionalumo derinys.Transformuojasi į miegama lovą.

  33500
  Junior

   Nedidelių matmenų sofa lova Junior idealiai tiks mažoms erdvėms. Lengvai transformuojasi į miegamą lovą, patrauklus dizainas. Į komplektą įeina dvi didelės pagalvės, kurios suteikia jaukumo ir patogumo. Yra patalynės dėžė. Tai šiuolaikinis modelis, skirtas kasdieniam jaukiam poilsiui.

  19900
  Palermo

   Sofos lovos Palermo modelis yra praktiškas ir stilingas. Sofa lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  24900
  Bravo Liuks

   Sofa lova Bravo Liuks yra šiuolaikiška, kompaktiška ir patogi. Yra patalynės dėžė.

  28900
 •  Šie baldai populiarūs dėl to, kad šiuolaikiniai sofos-lovos modeliai turi svarbią funkciją – jie lengvai transformuojasi į miegamą lovą ir yra nepakeičiami buityje. Šiuo atveju kiekviena kambario erdvė išnaudojama racionaliai ir naudingai.