Sofos

 • Sofa lova City
  29900
  Sofa-Lova "Kompakt"

  Kompaktiška ir gražaus dizainos sofa-lova "Kompakt" Puikus sprendimas mažoms erdvėms.

  31000
  Sofa-Lova "Bellini"

  Moderni bei stilinga,švelnių linijų sofa-lova "Bellini" puikiai tiks skandinaviško stiliaus interjere.

  37030
  38900 Sutaupykite 1870
  RELOTI Klasik MOD1

   Paprastas ir patikimas lovos transformacijos mechanizmas "Euroknyga" pavers šią puikią sofą į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  52000
  Sofa lova Lordas

   Patogus ir lengvai valdomas transformacijos mechanizmas "Euro knyga" pavers sofą į miegamą lovą. 

  43900
  Silver

   Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  33900
  Tiamo

   Tiamo - prabangus, stilingas ir solidus baldas. Sofa lova Tiamo - Jums, jeigu ieškote skoningos ir patogios sofos lovos. 

  39900
  Santa MOD1

   Sofa turi plačią ir minkštą sėdimą vietą, į komplektą įeiną daugybė pagalvėlių, kurios pagyvina modelį ir suteikia jam patogumo. Transformacijos mechanizmas tvirtas ir ilgaamžis, skirtas pastoviam naudojimui. Kaip ir visos miegamos sofos, turi erdvę patalynės dėžę.

  31900
  Lagūna M2

   Jeigu Jums nusibodo klasikiniai modeliai, ir Jūs ieškote kažko neįprasto, tada sofa lova Lagūna Oazė skirta būtent Jums. 

  28900
  Lagūna M1

  Idealus sprendimas mažos kvadratūros butuose, poilsio nameliuose ar sodyboje. Sofa lova lengvai transformuojasi į miegamą lovą.turi patalynės dėžę.

  31000
  Dalasas

    tvirtas ir patikimas transformacijos mechanizmas, patogus ir praktiškas - tai šio modelio savybės. Sofa lova Dalasas idealiai tiks mažesnėse erdvėse.

  31900
  Sofa-Lova "Bella"

   Tokią sofą pastatysite bet kurioje kambario erdvėje. Tvirtas ir ilgaamžis transformacijos mechanizmas, tobulos formos, erdvi patalynės dėžė.

  29900
  Reloti Gold

   Sofa lova Reloti Gold elegantiška ir stilinga. Ši sofa tiks tiek namuose, tiek biure. Modelis lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra patalynės dėžė. Jaukumu spinduliuojanti sofa lova Reloti Gold tiks bet kokiame interjere.

  43900
  Prima

    Graži ir šiuolaikiška sofa-lova ,,Prima" tiks kiekvieno skoniui. Modelis pasižymi moderniu dizainu. Sofa-lova turi tvirtą rėmą, pagamintą iš MDF ir labai elastingų poliuretano putų. Modelis patogus tiek kasdieniam naudojimui, tiek miegui. Yra erdvi patalynės dėžė.

  25900
  29900 Sutaupykite 4000
  Neda

   "Neda". Stilinga ir moderni, drąsi ir neįprasta. Tai bus puikus jūsų interjero akcentas, suteikiantis jam jaukumo ir naujumo

  27900
  Grandas

   Stilinga ir labai patogi miegamoji sofa "Grandas" sukurta tiems, kurie nori visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis poilsiu. Minkšta sėdimoji dalis ir pagalvės suteikia maksimalų komfortą. Ši praktiška ir komfortiška sofa gali tapti Jūsų kambario mėgstamiausia poilsio vieta

  39900
  Česteris

   Sofa lova aptraukta minkšta oda, kuri nereikalauja ypatingos priežiūros. Klasikiniai angliški dygsniai pabrėžia sofos lovos rafinuotumą.

  127900
  Romani Silver

  Modernus stilius ir originalios formos, patraukli išvaizda, patogumo ir funkcionalumo derinys.Transformuojasi į miegama lovą.

  33500
  Junior

   Nedidelių matmenų sofa lova Junior idealiai tiks mažoms erdvėms. Lengvai transformuojasi į miegamą lovą, patrauklus dizainas. Į komplektą įeina dvi didelės pagalvės, kurios suteikia jaukumo ir patogumo. Yra patalynės dėžė. Tai šiuolaikinis modelis, skirtas kasdieniam jaukiam poilsiui.

  23900
  Palermo

   Sofos lovos Palermo modelis yra praktiškas ir stilingas. Sofa lengvai transformuojasi į miegamą lovą. Yra erdvi patalynės dėžė.

  32900
 •  Šie baldai populiarūs dėl to, kad šiuolaikiniai sofos-lovos modeliai turi svarbią funkciją – jie lengvai transformuojasi į miegamą lovą ir yra nepakeičiami buityje. Šiuo atveju kiekviena kambario erdvė išnaudojama racionaliai ir naudingai.