Dviaukštės lovos

 • Dviejų aukštų lova ELIZA GOLD (su čiužiniu)

  Žemutinė dalis - išlankstoma miegamoji sofa. Dviejų aukštų lova leidžia sutaupyti vietos kambaryje, paliekant pakankamai erdvės vaikų žaidimams. 

  46900
  49900 Sutaupykite 3000
  Dviaukštė lova ELIZA trivietė (su čiužiniais)

  Dviaukštė lova ELIZA - idealus variantas vaikų kambariui. Lova gali miegoti net trys vaikai! Arba ištraukiamą lovą galima naudoti kaip patalynės dėžę. Lovos dizainas saugus ir patikimas. Kopetėles galima tvirtinti Jums reikiamoje pusėje, viršutinė miegama dalis apsaugota sienele.

  39900
  42900 Sutaupykite 3000
  Dviaukštė lova ELIZA DELUX mod.2 (su čiužiniu)

  Dviaukštė lova ELIZA DELUX mod. 2 - idealus variantas dviems vaikams. Dėka funkcionalumo, praktiškumo ir kompaktiškumo, dviejų aukštų lova tiks nedideliuose kambariuose. Pirmame aukšte yra patogi ištiesiama sofa-lova su patikimu transformacijos mechanizmu ir erdve patalynės dėže, antrame aukšte - vienvietė lova su apsauginėmis sienelėmis. Esančius komplekte laiptelius galima tvirtinti Jums patogioje pusėje, atsižvelgiant į kambario išplanavimą. Modelis turi ir talpią spintą drabužiams. Tai idealiai apgalvotas modelis, kuris taupo erdvę vaikų kambaryje

  42900
  44900 Sutaupykite 2000
  Dviaukštė lova ALBA (su čiužiniais)

   Dviaukštė lova "Alba" yra ne tik patogi, bet ir patikima. Dėl papildomo saugumo antrame aukšte yra speciali apsauga, kuri patikimai apsaugo nuo kritimo. Be aštrių kampų.

  32900
  38900 Sutaupykite 6000
  Daugiafunkcinė lova ELIZA (su čiužiniu)

   Daugiafunkcinė ir patogi dviaukštė lova taps pagrindine vaikų kambario puošmena!

  26900
  35900 Sutaupykite 9000
 •  Praktiškesnio pasirinkimo į vaikų kambarį nerasite, kada reikia dviejų miegamų lovų, o vietos nepakanka. Tam puikiai tiks dviaukštė vaikiška lova: jos patogios, saugios, tvirtos ir stilingos.