Čiužinys ACTIVE (80x190)

 • Čiužinys ACTIVE (80x190)

  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  Dydis: 80x190 cm

  Aukštis: 15 cm 


 • „Active“ - ortopedinio efekto dvipusis čiužinys su nepriklausomų spyruoklių bloku „ANTINOISE“ ir labai elastingomis poliuretano putomis. Patogus čiužinys tiems, kurie rūpinasi savo sveikata.

  Čiužinio pagrindą sudaro „ANTINOISE“ nepriklausomų spyruoklių blokas, pagamintas remiantis naujausiomis aukštosiomis technologijomis ir naudojant visiškai automatizuotą, vieno iš pirmaujančių pasaulyje gamintojų įrangą. „ANTINOISE“ spyruoklinis blokas suteikia anatominę atramą visoms jūsų kūno vietoms. Spyruoklės vidutinio kietumo, 135-140 mm aukščio, supakuotos į atskirus 95-100 mm aukščio maišelius. Veikiant slėgiui, spyruoklės yra suspaudžiamos, užtikrinant reikiamą elastingumą ir standumą. Kiekviena spyruoklė suspaudžiama nepriklausomai nuo kitų. Toks spyruoklinis blokas suteikia taškinį elastingumą ir apkrovą atitinkantį korpuso palaikymą. Didelio tankio medžiaga „SPANBOND-PROTECT“ yra naudojama kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų. Ji sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko, saugant čiužinį nuo susidėvėjimo.

  Čiužinys dvipusis: viena pusė yra vidutinio kietumo, kita – vidutinė. Vienoje spyruoklinio bloko pusėje naudojamos labai elastingos 24 mm aukščio poliuretano putos, kurios pagamintos naudojant unikalią pjovimo sistemą. Pjovimas „bangos“ būdu sukuria masažo ir „ištempimo“ stuburui efektą. Tai leidžia sumažinti raumenų įtampą, normalizuoja kraujotaką ir palaiko raumenų elastingumą miegant. Kitoje pusėje naudojamos labai elastingos 20 mm aukščio poliuretano putos. Čiužinio paviršius šioje pusėje yra vidutinio kietumo.

  Dvipusis nuimamas užvalkalas su „žiemos-vasaros“ funkcija, pagamintas naudojant dviejų tipų audinius. Vienoje užvalkalo pusėje yra  baltas audinys - minkštas megztas audinys, kurį malonus liesti, jis gerai šildo šaltuoju metų laiku, turi antistatinių savybių. Kitoje pusėje yra  pilkas audinys - lengvas ir lygus, gerai sugeria drėgmę, laidus šilumai, todėl karštuoju vasaros sezonu ant jo bus patogu ilsėtis.

  Čiužinio užvalkalas nuimamas (su užtrauktuku), išsaugo originalias savybes po skalbimo.

  Rekomenduojama nuolatinė apkrova - iki 120 kg.

  IŠMATAVIMAI
  Plotis: 80 cm
  Ilgis: 190 cm
  Aukštis: 15 cm 


  Aprašyme pateikti čiužinio išmatavimai yra nominaliniai, kadangi čiužinių gamyboje naudojamos minkštos medžiagos, tokios kaip putų poliuretanas, faktiniai išmatavimai gali skirtis +/- 2 cm nuo pateiktų aprašyme. 

 • Gaukite mūsų naujausius pasiūlymus!

  Informacija