Baldų saugaus naudojimo ir priežiūros instrukcijos

  •  
    BALDŲ SAUGAUS NAUDOJIMO IR PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJOS
    (foteliai, sofos, sofos-lovos, miegamojo lovos)
     
    SAUGAUS NAUDOJIMO TAISYKLĖS IR SĄLYGOS
    1. Baldai turi būti naudojami pagal baldo paskirtį, nurodytą prekės aprašyme / surinkimo instrukcijoje / naudojimo ir priežiūros instrukcijose, atsižvelgiant į leistinas svorio apkrovas: sėdima dalis 100 kg, galvūgalis 25 kg, porankis 20 kg, viena miegamoji vieta miegamojo lovai arba sofai-lovai - 100 kg. Nerekomenduojama stovėti kojomis ant gaminio arba sėdėti ant galvūgalio ar baldo šonų / porankių.
    2. Baldai, kurie tiekiami išmontuoti, turi būti surinkti pagal gamintojo pridedamas surinkimo instrukcijas.
    3. Vanduo ir kiti skysčiai turi nepatekti į baldų elementus, kurie liečiasi su grindimis.
    4. Montuojant baldus šalia šildymo prietaisų, baldų paviršiai turi būti apsaugoti nuo įkaitimo. Baldų elementų šildymo temperatūra neturi viršyti +40°C.
    5. Nedėkite karštų daiktų ant gaminio paviršiaus be specialios apsaugos.
     
    BALDŲ PRIEŽIŪROS INSTRUKCIJA
    1. Baldus rekomenduojama eksploatuoti patalpose, kurių oro temperatūra ne žemesnė kaip +2°C, santykinė oro drėgmė 45-70%. Neįprastos drėgmės ar sausumo sąlygos patalpoje neturėtų būti palaikomos ilgą laiką.
    2. Nelaikykite gaminio ar jo elementų ilgą laiką tiesioginiuose saulės spinduliuose, neleiskite chemiškai aktyvioms medžiagoms patekti ant išorinių ir vidinių baldų paviršių.
    3. Gaminys turi būti montuojamas ant lygaus paviršiaus.
    4. Nuimamų jungčių tvirtinimo detalės turi būti tvirtai prisukamos. Sraigtinių jungčių patikimumą būtina patikrinti bent kartą per metus, o jei tvirtinimo detalės atsilaisvino, priveržkite varžtus ir kitas jungtis.
    5. Lankstydami transformuojamus elementus venkite trūkčiojimo ir kraipymo. Sutepkite mechanizmus ir kilpines jungtis mašinine alyva, kad išvengtumėte girgždėjimo. Nelaikykite be reikalo atidarytų šarnyrinių mechanizmų, užtikrinančių judamųjų elementų fiksavimą.
    6. Gaminys turi būti apsaugotas nuo mechaninių pažeidimų (smūgių ir įbrėžimų). Nelieskite aštrių (pjaunančių) daiktų ant baldų paviršiaus, nedaužykite į baldų paviršių sunkiais kietais daiktais.
    7. Norint ilgesnio patalynės dėžės tarnavimo laiko, nerekomenduojama perkrauti jos sunkiais daiktais.
    8. Kad neatsirastų mechaninių pažeidimų, draudžiama perkėlinėti baldą tempiant.
    9. Nuvalykite dulkes nuo paviršiaus minkštomis šluostėmis (rekomenduojama - flaneline). Atsiradus sunkiai įveikiamiems nešvarumams, naudokite specialų baldams skirtą valiklį, tinkamą jūsų baldo dangos tipui.
    Nenaudokite buitinių valiklių, kurie nėra skirti baldų priežiūrai. Gaminius iš natūralios odos tepti reikia vieną ar du kartus per metus, kad viršutinis odos sluoksnis neprarastų elastingumo ir nesutrūkinėtų. Norėdami tai padaryti, naudokite specialias impregnuotas kempines. Norėdami pašalinti dulkes ir nešvarumus nuo odos paviršiaus, naudokite paprastą flanelinį audinį, šiek tiek sudrėkintą paprastu vandeniu. Vyno dėmės pašalinamos muilo tirpalu, valymą baigiant specialia baldų valymui skirta kempine. Įvairios organinės riebalinės dėmės odai nebaisios, nes ilgainiui įsigeria per visą odos storį. Jei augaliniai ar gyvuliniai riebalai pateko ant odos, tiesiog nuvalykite dėmę sausa šluoste. Nenaudokite vandens ar valymo tirpiklių – dėmė greitai susigers ir taps nematoma. Jei skysčio pateko ant odos, niekada nelaukite, kol ji savaime išdžius, nedelsdami nuvalykite drėgmės perteklių sausa šluoste ar kempine. Nelyginkite ir neplaukite odinių baldų užvalkalų. Nenaudokite tirpiklių, alkoholio, acetono, skalbimo miltelių. Odai valyti reikia naudoti specialų odos valymui skirtą kremą.
     
    GARANTIJA
    Visiems baldams suteikiama 24 mėnesių garantija, jei laikomasi naudojimo taisyklių ir baldai naudojami pagal paskirtį.
    Baldų trūkumai (defektai) nėra:
    ·      specifinis baldų medžiagų kvapas. Nežymus kvapas gali išlikti kurį laiką atidarius pakuotę ir surinkus gaminį. Norint paspartinti kvapo vedinimosi procesą, rekomenduojama išsiurbti baldo paviršių ir išvėdinti patalpą;
    ·      minkštųjų baldo elementų deformacijos 10% ribose;
    ·      nuokrypis nuo bendrų matmenų 20 mm;
    ·      fiziniai pažeidimai, lūžiai, atsiradę nuo baldo eksploatacijos;
    ·      atskirų baldo elementų minkštumo skirtumai skirtingose vietose (minkštumo skirtumas šoninėse ir centrinėje dalyse, atsiradę nuo išgulėjimo);
    ·      girgždėjimas transformacijos mechanizmuose;
    ·      raukšlės ant minkštų elementų apdailos medžiagos, kurios atsiranda pašalinus apkrovas ir išnyksta išlyginus rankomis; taip pat raukšlių atsiradimas vidinėje (bet kurioje ne fasadinėje) baldo pusėje;
    ·      raukšlės ant minkštų elementų apdailos medžiagos, kurios yra specialiai sukurtos dėl meninio / dizaino sprendimo;
    ·      baldų, pagamintų iš natūralios odos, dangos įbrėžimai, atsiradę nuo eksploatacijos;
    ·      audinio nelygumai, kurie yra būdingi tam audiniui;
    ·      neryškūs apdailos linijų ir siūlių išlinkimai ant apmušalų medžiagos;
    ·      baldų elementų ypatybių buvimas dėl pradinių medžiagų gamintojo stilistinės idėjos, o būtent - medžio masyvo ir jį imituojančių medžiagų (plokštės, faneros) atspalviai ir tekstūra.
  • Gaukite mūsų naujausius pasiūlymus!

    Informacija