Čiužinys EXTRA STRONG

 • Čiužinys EXTRA STRONG

  10000
  14000 Sutaupykite 4000
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  Aukštis: 23 cm

 •  

  „EXTRA STRONG“ - ortopedinio efekto dvipusis čiužinys su nepriklausomų spyruoklių bloku „ANTINOISE“, labai elastingomis poliuretano putomis ir lekano sluoksniu bei natūraliu lateksu. 7 komforto zonos. Patogus čiužinys tiems, kurie rūpinasi savo sveikata.

  Čiužinio pagrindą sudaro „ANTINOISE“ nepriklausomų spyruoklių blokas, pagamintas remiantis naujausiomis aukštosiomis technologijomis ir naudojant visiškai automatizuotą, vieno iš pirmaujančių pasaulyje gamintojų įrangą. „ANTINOISE“ spyruoklinis blokas suteikia anatominę atramą visoms jūsų kūno vietoms. Spyruoklės didelio elastingumo ir kintamo standumo, 220-240 mm aukščio, supakuotos į atskirus 170-175 mm aukščio maišelius. Veikiant slėgiui, spyruoklės yra suspaudžiamos, užtikrinant reikiamą elastingumą ir standumą. Kiekviena spyruoklė suspaudžiama nepriklausomai nuo kitų. Toks spyruoklinis blokas suteikia taškinį elastingumą ir apkrovą atitinkantį korpuso palaikymą. Didelio tankio medžiaga „SPANBOND-PROTECT“ yra naudojama kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų. Ji sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko, saugant čiužinį nuo susidėvėjimo.

  Čiužinys dvipusis: viena pusė yra kieta, kita – vidutinio kietumo.

  Vienoje spyruoklinio bloko pusėje naudojamas 600 g / m2 tankio lekano sluoksnis kartu su natūraliu lateksu (10 mm), kuris suteikia papildomo tvirtumo bei tolygiai paskirsto apkrovą per visą horizontalų čiužinio paviršių, suteikdamas kryptinę atramą stuburui, ir labai elastingos 12 mm poliuretano putos. Čiužinys šioje pusėje turi kietą paviršių.

  Kitoje pusėje naudojamos labai elastingos 25 mm aukščio poliuretano putos, kurios pagamintos naudojant unikalią pjovimo sistemą. Pjovimas „bangos“ būdu sukuria 7 skirtingo standumo zonas, prisitaikančias prie kūno savybių ir palaiko jį anatomiškai taisyklingoje padėtyje, sukuriant masažo ir „ištempimo“ stuburui efektą. Tai leidžia sumažinti raumenų įtampą, normalizuoja kraujotaką ir palaiko raumenų elastingumą miegant. Čiužinio paviršius šioje pusėje yra vidutinio kietumo.

  Vidutiniškai kieta čiužinio pusė bus šilta šaltomis naktimis, o apvertus kietąja puse - bus malonu atsipalaiduoti karštą vasarą.

  Siekiant pagerinti eksploatacines savybes, čiužinio kraštai (perimetras) sutvirtinti labai elastingomis poliuretano putomis. Čiužinio gamybai naudojamos poliuretano putos yra sertifikuotos „CertiPUR“. Tai rodo gaminių ekologiškumą ir saugą.

  Dvipusis čiužinys atlaiko dideles apkrovas, palaiko stuburą teisingoje padėtyje, taip pat mažina stuburo ir sąnarių patiriamą stresą. Specializuotoje bandymų laboratorijoje čiužinys buvo patikrintas dėl spyruoklių patvarumo ir minkštųjų elementų susitraukimo. Remiantis bandymų rezultatais, gaminiui yra išduota atitikties saugos standartams deklaracija.

  Dvipusis nuimamas užvalkalas su „žiemos-vasaros“ funkcija, pagamintas naudojant dviejų tipų audinius. Kokoso užpildo pusėje yra trijų sluoksnių megztas audinys „Breeze“, pasižymintis puikia oro cirkuliacija, tvirtas, padidinto šilumos laidumo, leidžiantis patogiai atsipalaiduoti karštą vasarą. Kitoje pusėje - „Elite“ megztas audinys, susiūtas dygsniavimo mašina iš didelio tankio poliuretano putų ir neaustinio audinio „SPANBOND-PROTECT“ sluoksnių. Audinys malonus liesti ir gerai sušildo šaltuoju metų laiku.

  Specialią technologiją naudojant dygsniuotas užvalkalas sukuria unikalią produkto trimatę išvaizdą, taip pat užtikrina vidinių užpildų patvarumą ir išsaugo lovos higieną. Antistatinis. Galima skalbti.

  Visos gamyboje naudojamos medžiagos turi gerą oro pralaidumą, antistatines ir antialergines savybes, higieninį sertifikatą.

  Rekomenduojama nuolatinė apkrova - iki 180 kg (vienai miegamai vietai).

  IŠMATAVIMAI
  Plotis: 80 / 90 / 120 / 140 / 160 / 180 cm
  Ilgis: 198 cm
  Aukštis: 23 cm 
   
  Aprašyme pateikti čiužinio išmatavimai yra nominaliniai, kadangi čiužinių gamyboje naudojamos minkštos medžiagos, tokios kaip putų poliuretanas, faktiniai išmatavimai gali skirtis +/- 2 cm nuo pateiktų aprašyme. 
  Gamintojas: BY
 • Alternatyvios prekės

  Čiužinys ROYAL LUX

  Aukštis: 24 cm 

  11500 - 23000
  Čiužinys IMPERIAL

  Aukštis: 24 cm 

  12500 - 24000
  Čiužinys KOMFORTAS

  Aukštis: 18 cm 

  8000 - 14000