Čiužinys KOMFORTAS

 • Čiužinys KOMFORTAS

  9000 
  10600  Sutaupykite 1600 
  Į krepšelį 
  Lizingo skaičiuoklės
  • ml
  • esto3
  • esto

  Aukštis: 18 cm 

 •  

  „Komfortas“ - ortopedinio efekto dvipusis čiužinys su nepriklausomų spyruoklių bloku „ANTINOISE“ ir labai elastingomis poliuretano putomis. Patogus čiužinys tiems, kurie rūpinasi savo sveikata.

  Čiužinio pagrindą sudaro „ANTINOISE“ nepriklausomų spyruoklių blokas, pagamintas remiantis naujausiomis aukštosiomis technologijomis ir naudojant visiškai automatizuotą, vieno iš pirmaujančių pasaulyje gamintojų įrangą. „ANTINOISE“ spyruoklinis blokas suteikia anatominę atramą visoms jūsų kūno vietoms. Spyruoklės vidutinio kietumo, 180-190 mm aukščio, supakuotos į atskirus 120 mm aukščio maišelius. Veikiant slėgiui, spyruoklės yra suspaudžiamos, užtikrinant reikiamą elastingumą ir standumą. Kiekviena spyruoklė suspaudžiama nepriklausomai nuo kitų. Toks spyruoklinis blokas suteikia taškinį elastingumą ir apkrovą atitinkantį korpuso palaikymą. Didelio tankio medžiaga „SPANBOND-PROTECT“ yra naudojama kaip izoliacinis sluoksnis tarp spyruoklinio bloko ir čiužinio užpildų. Ji sumažina trintį tarp klojamųjų sluoksnių ir čiužinio spyruoklinio bloko, saugant čiužinį nuo susidėvėjimo.

  Čiužinys dvipusis: viena pusė yra vidutinio kietumo, kita – vidutinė. Vienoje spyruoklinio bloko pusėje naudojamos labai elastingos 25 mm aukščio poliuretano putos, kurios pagamintos naudojant unikalią pjovimo sistemą. Pjovimas „bangos“ būdu sukuria 7 skirtingo standumo zonas, prisitaikančias prie kūno savybių ir palaiko jį anatomiškai taisyklingoje padėtyje, sukuriant masažo ir „ištempimo“ stuburui efektą. Tai leidžia sumažinti raumenų įtampą, normalizuoja kraujotaką ir palaiko raumenų elastingumą miegant. Kitoje pusėje naudojamos labai elastingos 20 mm aukščio poliuretano putos. Čiužinio paviršius šioje pusėje yra vidutinio kietumo. Siekiant pagerinti eksploatacines savybes, čiužinio kraštai (perimetras) sutvirtinti labai elastingu poliuretano putplasčiu.

  Čiužinio gamybai naudojamos poliuretano putos yra sertifikuotos „CertiPUR“. Tai rodo gaminių ekologiškumą ir saugą.

  Dvipusis čiužinys atlaiko dideles apkrovas, palaiko stuburą teisingoje padėtyje, taip pat mažina stuburo ir sąnarių patiriamą stresą. Specializuotoje bandymų laboratorijoje čiužinys buvo patikrintas dėl spyruoklių patvarumo ir minkštųjų elementų susitraukimo. Remiantis bandymų rezultatais, gaminiui yra išduota atitikties saugos standartams deklaracija.

  Dvipusis nuimamas užvalkalas su „žiemos-vasaros“ funkcija, pagamintas naudojant dviejų tipų audinius. Vienoje užvalkalo pusėje yra trijų sluoksnių megztas audinys „Breeze“, pasižymintis puikia oro cirkuliacija, tvirtas, padidinto šilumos laidumo, leidžiantis patogiai atsipalaiduoti karštą vasarą. Kitoje pusėje - „Elite“ megztas audinys, susiūtas dygsniavimo mašina iš didelio tankio poliuretano putų ir neaustinio audinio „SPANBOND-PROTECT“ sluoksnių. Audinys malonus liesti ir gerai sušildo šaltuoju metų laiku.

  Specialią technologiją naudojant dygsniuotas užvalkalas sukuria unikalią produkto trimatę išvaizdą, taip pat užtikrina vidinių užpildų patvarumą ir išsaugo lovos higieną. Antistatinis. Čiužinio užvalkalo pusės yra skirtingų spalvų. Galima skalbti.

  Visos gamyboje naudojamos medžiagos turi gerą oro pralaidumą, antistatines ir antialergines savybes, higieninį sertifikatą.

  Rekomenduojama nuolatinė apkrova vienai miegamai vietai - iki 120 kg.

  IŠMATAVIMAI
  Plotis: 80 / 90 / 120 / 140 / 160 / 180 cm
  Ilgis: 198 cm
  Aukštis: 18 cm

   

  Aprašyme pateikti čiužinio išmatavimai yra nominaliniai, kadangi čiužinių gamyboje naudojamos minkštos medžiagos, tokios kaip putų poliuretanas, faktiniai išmatavimai gali skirtis +/- 2 cm nuo pateiktų aprašyme. Atkreipkite dėmesį, jog prekės spalva bei raštai gali šiek tiek skirtis nuo matomų nuotraukoje.

  Gamintojas: BY

 • Alternatyvios prekės

  Čiužinys EXTRA STRONG

  Aukštis: 23 cm

  12000  - 18000 
  Čiužinys ROYAL LUX

  Aukštis: 24 cm 

  13000  - 23000 
  Čiužinys IMPERIAL

  Aukštis: 24 cm 

  12500  - 24000 
 • Gaukite mūsų naujausius pasiūlymus!

  Informacija